Rafinera Hakkımızda

Biz Kimiz?

2007'de kurucumuz Didem Altınbaşak Tulgan'ın Amerika'da faydalandığı beslenme planı servisini Türkiye'de bulamaması ile yola çıktık. Didem, sağlıklı yemeklerini evinde hazırlamak yerine Rafinera'yı kurarak, kolayca sağlıklı beslenme işini sadece kendi için değil 41.300'in üzerinde kişi için çözmüş oldu. Bir kadın girişimci tarafından 2007'de kurulan Rafinera olarak, Türkiye'nin diyet yemek servisi hizmeti veren pazarını bizim yarattığımızı bugün gururla söylüyoruz. 2010 yılında Endeavor girişimcisi seçildik. Ve en önemlisi 8 senede 41.300'in üzerinde üyemizin yüzünü güldürdük! Onlara yaklaşık 201.301 kilo verdirdik! İstanbul'la yetinmedik, Kocaeli ve Ankara'da da servise başladık... Ve bu bizim için sadece başlangıçtı. 11 aylık arge çalışmaları sonucu, hiç katkı maddesi kullanmadan ürettiğimiz paketlerimizi, tazeliğinden ödün vermeden yakında tüm Türkiye'ye Rafinera'yla tanıştıracağız.

Misyonumuz

Toplumu sağlıklı yaşam ile bilinçlendiren, müşterilerinin sağlıklı beslenerek kilo verme ve kilo koruma ihtiyaçlarına nerede olursa olsun taze, katkısız, lezzetli cevaplar üreten, sağlıklı ve dengeli beslenme konusunda akla gelen ilk Türk markası olmak ve yarattığı bilgi birikimini benzer diğer pazarlara taşımak.

Vizyonumuz

Günlük beslenme planı pazarının Türkiye'deki ilk oyuncusu olarak saygın, yaygın ve global bir oyuncu olmak; 2015 yılında yurt içinde 3 şehri kapsayan bir servis sağlayıcı olarak tamamlamamızın ardından 2016 yılında Türkiye genelinde bir çok şehre ulaşmak ve sağlık konusunda sunacağımız yeni ürünler ile kapıya teslim sağlıklı gıda konusunda kapsamımızı genişletmek.

Değerlerimiz
  • Kalitemizi pazarlık unsuru yapmayız.
  • Araştırırız ve kendimizi sürekli yenileriz.
  • Dürüstüz, referans kabul edilmeyi hedefleriz.
  • Çevremize ve insan sağlığına katkıda bulunuruz.
  • Çalışanlarımızın gelişimini sosyal sorumluluğumuz sayarız.